Putnu atbaidītāji

Putnu atbaidīšanas risinājumos tiek izmantota no dabas putniem piemītošs baiļu instinkts, kas ļauj tos atbaidīt no dažādām kultūrām, augļu dārziem, klētīm, dzīvnieku barotavām, laivu un jahtu piestātnēm, lidostām, mājām un ēkām, kā arī no citiem jums svarīgiem objektiem. Risinājums izmanto digitāli ierakstītus putnu trauksmes un brīdinājuma signālus, kurus pārraida caur augstas kvalitātes un ūdensizturīgiem skaļruņiem, lai rosinātu putnos bailes. Tie dosies prom uz citu vietu, kur tie nejutīsies apdraudēti.

25 gadu pētījumi un risinājuma attīstība nodrošinājusi sistēmas efektivitāti un padarījusi to par pasaules līderi elektroniskās putnu kontroles jomā. Universitāšu pētījumi un izmēģinājumi nodrošina sistēmu ar efektīvām metodēm, lai droši un humāni atbaidītu putnos.

Kā aizbiedēt putnus?

Putni dzīvo sociāli atkarīgās grupās. Tie pārraida skaņas signālus vēstot par draudiem. viena indivīda pārraidītu draudu signālu uztver viss bars. Līdz ar to ja liels putnu bars tuvojas teritorijai, kura ir aprīkota ar risinājumi, sistēma nostrādā pārraidot draudu signālu, kura rezultātā bars maina savu pārvietošanās virzienu – dodoties prom. Lai izvēlētos sev piemērotāko risinājumu apmeklējiet mūsu veikalu.