Piena cenas Eiropā

raksti4Šā gada pirmajos trīs mēnešos piena cenas Eiropā turējās stabilas. Tabulā redzamas dažas no nozīmīgākajām kompānijām, kas zināmā mērā nosaka piena cenas kontinentālajā Eiropā.
Lasīt vairāk …

Skatāmies izstādi Anglijā

raksti3Septembra sākumā kooperatīva biedri kopīgā braucienā ar “Trikātas” biedriem paviesojās Anglijā, lai apskatītu lielāko nacionālo izstādi, kas veltīta piena lopkopībai, kā arī apciemotu pāris fermas un apskatītu modernu un iespaidīgu piena pārstrādes uzņēmumu. Braucienu palīdzēja noorganizēt mūsu sadarbības partneri no Anglijas firmas DP Nutritions. Patiesībā vislielākais paldies jāsaka viņiem, jo mums tikai atlika baudīt to, kas bija sagatavots.
Lasīt vairāk …

Katalogs top latviski

raksti2Katalogs jau pieejams latviski. Preces variet aplūkot un pasūtīt: www.nasco-latvija.lv

Nasco kataloga preces tagad arī Latvijā!

raksti12010.gada maijā tika noslēgta vienošanās starp Nasco (eNasco.com) un LPKS Māršava par tiesībām piedāvāt kataloga preces un izplatīt tās Latvijā un Igaunijā. Nasco katalogs ir visā pasaulē zināms dažādu kategoriju preču piegādātājs. Latvijas zemniekiem tas vairāk pazīstams kā augstas kvalitātes lauksaimniecības aprīkojuma un instrumentu piegādātājs.
Lasīt vairāk …

Viesojoties ASV

2010.gada maijā valdes priekšsēdētaja Dace un Jaundreiņu saimniece Olita 10 dienas cītīgi strādāja ASV Viskonsīnas štatā, lai iegūtu gan informāciju, gan sadarbības patnerus turpmākai darbībai, smeltos pieredzi ASV kooperatīvu attīstībā.
Lasīt vairāk …